Bilkom-huawei-mate20-pro-slider

GENİŞ GÖRÜNÜM
MÜTHİŞ ÇEKİM

HUAWEI P smart 2019, damla çentikli tasarımı ve 6.21 inç genişliğindeki FullView ekranı ile size her yönden üstün bir görünüm sağlıyor. Sofistike 3D kavisli gövdesi, ışıltılı ve seramik hissi veren dokusu hem tasarım hem de rahat kullanımı açısından etkileyici bir deneyim sunuyor.

huawei-psmart-2019
Bilkom-mate20-pro

Mate 20 Pro
DÜNYAYI YAKALAYIN

Donanımında sahip olduğu ilkler ile HUAWEI Mate 20 Pro, dünyayı yakalayıp bir adım öne geçmenize olanak sağlıyor. Dünyanın ilk 7nm Mobil Yapay Zeka Yonga Seti Kirin 980’in endüstri lideri 7nm işlem teknolojisi, hız artırma ve güç verimliliğinde doğrudan performans artışı sağlıyor.

Mate 20 lite
HER DETAYI DENEYİMLEYİN

HUAWEI Mate 20 lite, çarpıcı görüntü kalitesi ve şık arka kapağı ile avucunuza değdiği anda sizi büyülü anların içine çekiyor. Yapay zeka destekli optimizasyonu ile daha iyi fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlıyor.

Bilkom-mate20-lite
Bilkom-p20-pro

P20 Pro
DAHA NET GÖR

Huawei P20 Pro, yapay zeka odaklı kamera teknolojisiyle fotoğraflarınızı daha iyi hale getiriyor. Bu teknoloji, oluşturduğunuz sahneyi tanımlayarak aydınlatma ve diğer ayarları otomatik olarak gerçekleştiriyor ve fotoğraflarınızı dengeliyor.

P20 lite
TARZIN YENİ KOLEKSİYONU

HUAWEI P20 lite, yeni nesil HUAWEI FullView Display teknolojisi ve pırıl pırıl tonda rafine edilmiş renk seçenekleri ile tarzın yeni koleksiyonunu sunuyor. Telefonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlayan üstün pil teknolojisi ile daha uzun kullanım sağlıyor.

Bilkom-p20-lite