iPhone

Bilkom-iPhoneXs-max

iPhone Xs Max

Dev Ekrana Hoş Geldiniz

iPhone Xs Max, iPhone’da sevdiğiniz her şeyi çok daha ileri bir seviyede ve bugüne kadarki en büyük iPhone ekranı ile sunuyor. Çığır açan çift kamera, bir telefonda kullanılan en akıllı ve en güçlü çip ve daha da hızlı FaceID ile yepyeni bir iPhone deneyimi sağlıyor.

iPhone Xs

Sıra Dışı Materyaller

iPhone Xs, bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en sağlam cama sahip. Üstelik akıllı A12 Bionic çipi ve 512 GB’a varan depolama alanı ile size şimdiye dek görmediğiniz bir hız, performans ve akıcılık sunuyor.

Bilkom-iPhoneXs
Bilkom-iPhoneXR

iPhone XR

Üstün Akıllı Olağanüstü Alımlı

iPhone XR, bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en uzun pil ömrüyle geliyor. Sektördeki en gelişmiş LCD ekranı, hızlı performansı, suya ve sıçramalara dayanıklı tasarımı ve altı yeni büyüleyici renk seçeneği ile iPhone XR, Bilkom güvencesiyle Türkiye’de!

iPhone 8

Parlak Zeka

iPhone 8, yepyeni cam dizaynı ile çok şık bir tasarım sunuyor. Dünyanın en sevilen kamerasına sahip iPhone 8, kablosuz şarj olabilme özelliğiyle size kablosuz bir gelecek vaat ediyor. Daha önce mümkün olmayan artırılmış gerçeklik deneyimleri sunan iPhone 8, Bilkom güvencesiyle sizlerle…

Bilkom-iPhone8
Bilkom-iPhone7

iPhone 7

Karşınızda iPhone 7

iPhone 7, gelişmiş kamera sistemleri, üstün performansı ve pil ömrü, etkileyici stereo hoparlörleri, canlı ve renkli ekranı ile size eksiksiz bir telefon deneyimi sağlıyor. Her milimetresiyle çok güçlü bir telefon olan iPhone 7, şimdi Bilkom güvencesiyle mağazalarda ve teknoloji marketlerde!